«Інгулець» зіграв у суху нічию з «Черкаським Дніпром». Діями команди тренери задоволені

Сьогодні «Інгулець» провів свій перший контрольний матч цього року у Володимирівці на стадіоні імені О.Поворознюка. Суперником нашої команди став «Черкаський Дніпро». В цілому матчі пройшов за рівної позиційної боротьби. Команди чергували свої атаки, м’яч у центрі поля довго не затримувався, але все ж зимовий футбол дався взнаки, наша команда лише сім днів тому розпочала збори.

Голів команди не забивали, та й з моментами особливо не склалося. Моменти виникали здебільшого внаслідок стандартних положень, шукали свого щастя команди і після ударів з дальніх позицій.

«Поки особливих тактичних завдань не дали гравцям, команда зіграла свій перший матч цієї зими, – сказав прес-службі ФК «Інгулець» тренер команди Сергій Таран. – Команда грала на тлі втоми. Відновлюємо зв’язки, які награвалися минулого року, хлопці мають поступово згадувати навички. Зрозуміло, що в цьому матчі було чимало помилок, але це нормально, ноги поки як слід не слухаються футболістів. Але радує, що не пропустили».

Свій наступний матч наша команда зіграє з дублерами «Інгульцем-2». Матч заплановано на неділю, 28 січня.

24 січня 2018. С.Володимирівка. Стадіон ім. О.Поворознюка. 14:00

«Інгулець» – «Черкаський Дніпро» – 0:0

Попередження: Клименко, 80.

«Інгулець»:

перший тайм: Новачок, Данильченко, Кучеренко, Гончаренко, Балан, Синьогуб, Лупашко, Піднебенной, Запорожець, Акименко, Рябушко.

Другий тайм: Ганєв, Павлов, Новотрясов, Новачок, Солдат, Павелько, Клименко Січінава, Фхакадзе, Мішуренко, новачок.  

До речі, сьогодні зіграв і «Інгулець-2». Команда поступилася у Володимирівці кропивницькій “Зірці” U-21.

У цілому гра була рівною, але пропустили нелогічний гол. “У нас були проблеми у цьому матчі з завершальною передачою, а якщо й виходили на ударну позицію, то довести до логічного атаку ніяк не могли. Але нічого страшного не бачу, команда складена із молодих футболістів, яким потрібен час, щоб почати  розуміти наші вимоги”, – сказав після матчу старший тренер “Інгульця-2” Микола Федорко.

«Інгулець-2» (Петрове) – «Зірка» U-21 (Кропивницький) – 0:1 (0:0).
24.01.2018 року. 16:00. Володимирівка. Стадіон імені Олександра Поворознюка.

«Інгулець-2»: 20. Гурідов Максим (12. потенційний новачок, 31; 79. Черниш Дмитро, 62), 6. Король Іван (87. Росляков Владислав, 46), 2. Зіпцер Антон (к/к), 99. Глоба Андрій, 77. потенційний новачок, 13. потенційний новачок, 44. потенційний новачок, 70. потенційний новачок, 92. потенційний новачок, 22. потенційний новачок, 37. потенційний новачок. Головний тренер: Федорко Микола.

За словами Миколи Миколайовича, поразки часто приносять більш інформації, ніж перемоги.

 

Чекайте також відеоогляд матчу першої команди.

Обговорити новину можна на сторінці клубу в Facebook www.facebook.com/fcIngulets

Фото: Володимир Кіфенко, ФК “Інгулець”

Прес-служба ФК “Інгулець”