«Інгулець» і «Інгулець-2» зіграли між собою в контрольному матчі

Сьогодні в останній день першого зимового збору у двосторонці «Інгулець» розгромив своїх резервістів 10:1. Перша команда володіла повною перевагою в матчі, було створено чимало моментів, такий собі зимовий відкритий футбол продемонстрували команди. Молодь резервістів була неготовою до нав’язаного з перших хвилин темпу. Уже в першому таймі «Інгулець-2» пропустив шість разів, зумівши перед перервою відзначитися одного разу.

У другому таймі перша команда продовжила розпочате і забила ще чотири рази. «Ми розуміли, що це останній день першого збору, тому було найважливішим завершити його без травм, у гарному настрої, – сказав після гри тренер команди Сергій Таран. – Та й вже час, щоб хлопці поступово згадували награні зв’язки, поверталися до звичайного футбольного ритму».

Після цієї гри команда отримала кілька днів вихідних, і збереться на базі у Володимирівці вже першого лютого. Третя частина зборів розпочнеться 18 лютого і пройде вона у Туреччині.

Щодо «Інгульця-2», то команда також три дні відпочине і вже першого лютого заїде на другий збір. Уже відомо, що 16 футболістів візьме участь на цьому етапі. Можлива поява ще кількох новачків. Уже є точні дати проведення трьох контрольних матчів, ще один – під питанням. Отже, восьмого лютого «Інгулець-2» зіграє з ФК «Зірка» U-19, 11 лютого у Кременчуці проти «Кременя» і 14 лютого у Горішніх Плавнях пройде зустріч з «Гірником-Спорт».

“Від результатів цього збору залежатимуть прізвища кандидатів на поїздку з першою командою на збори до Туреччини. А у нас селекція триває”, – підкреслив наставник “Інгульця-2” Микола Федорко.

28 січня 2018 р. 11:30. Контрольний матч. Володимирівка. Стадіон імені О.Поворознюка.

«Інгулець» – «Інгулець-2» – 10:1 (6:1).

Голи: Павелько, 4, Акименко, 5, Мішуренко, 14, 28, Піднебенной, 34, Рябушко, 41, Січінава, 54, новачок, 75, Кучеренко, 76, 90, з пенальті – новачок, 43.

«Інгулець»:

Перший тайм: Ганєв, Павлов, Гончаренко, Синегуб, новачок, Павелько, Піднебенной, Елла, Рябушко, Акименко, Мішуренко.

Другий тайм: новачок, Кучеренко, Данильченко, Новотрясов, Солдат, Лупашко, Запорожець, Клименко, Фхакадзе, Січінава, новачок.