У четвер “Інгулець” починає другий збір

Першого лютого «Інгулець» о 12:00 збирається на базі у Володимирівці на другий зимовий збір. О 13:00 у команди заплановано обід, а вже о 17:00 футболісти вийдуть на перше тренування. Щонайменше найближчих сім-вісім днів очікується плюсова температура, тому працюватиметься з більшим задоволенням. На цьому зборі планується три контрольних матчі: четвертого лютого з «Гірником-Спорт» у Володимирівці, сьомого з «Черкаським Дніпром» (місце ще не визначилося), а 10 лютого зіграємо з дублем Олександрії на своїй базі.

Наша команда відпочила три дні після насиченого першого збору. На ньому, за словами наставника команди Сергія Лавриненка команда виконала все з запланованого.

 

– Виконали той обсяг бігової роботи, який і запланували, – говорить Сергій Дмитрович прес-службі ФК «Інгулець». – Декілька днів через складні погодні умови не тренувалися надворі, але в цей період зробили більший акцент на силову підготовку, займалися в тренажерному та фітнес-залах. Впевнений, що це в жодному разі не вплине на нашу підготовку.

У нас ще достатньо часу до відновлення змагань. Перший збором залишився задоволеним. Найголовніше, що обійшлося без травм та хвороб. Вдалося залучити молодих гравців до першої команди. Деякі хлопці зуміли нас позитивно вразити, бачимо в них потенціал, тому найближчим часом обговоримо умови їх контракту.

– Які головні завдання на другий збір?

– Уже приділятимемо більше часу тактичним напрацюванням. Нас очікують три контрольних гри. Разом із тим футболісти виконають солідний об’єм навантажень, більше акцентуватимемо увагу на швидкісно-силовій роботі. Після цього збору відлітаємо в Туреччину, де награватимемо склад на матчі чемпіонату, працюватимемо над колективними взаємодіями.

– Можна очікувати новачків на перегляді?

– У нас команда достатньо укомплектована. Зараз в більшій мірі залучаємо молодих гравців. Адже в процесі сезону досить складно приділяти багато часу молоді, а саме зараз можемо оцінити всі їхні сильні та слабкі сторони. Молодь – наш найближчий потенціал. Якщо будуть футболісти високого рівня, звичайно, розглянемо всіх кандидатів. На початку другого збору оголосимо ім’я новачка. У нас зараз в команді два воротарі, 18 польових гравців. Така обойма є достатньою для 12 матчів, які залишилися.

Обговорити новину можна на сторінці клубу в Facebook www.facebook.com/fcIngulets

Прес-служба ФК “Інгулець”