Геннадій Ганєв розповів про нинішній сезон та роботу на зборах

Геннадій Ганев – справжня надійність “Інгульця”. Багато в чому завдяки його впевненій грі на останньому рубежі петрівчанам вдалося завершити осінь на третій позиції. Але ще більш як рік тому він ще був гравцем іншого клубу Кіровоградщини – “Зірки”…

– Рік у “Інгульці”. Яким він запам’ятався? перше питання 33-му номеру петрівчан від footboom.com.

– 2017-й запам’ятався тільки позитивними моментами, серед яких, звичайно ж, третя зимова позиція “Інгульця”. Власне кажучи, те, до чого ми прагнули весь минулий рік. Влітку зберегли прописку в лізі, а потім, добре попрацювавши на трансферному ринку, зробили потужний ривок назустріч мрії.

– Не шкодуєш, що поміняв елітну “Зірку” на клуб з маленького села з першої ліги?

– Про що це ви?! Ні, звичайно ж! Знав, куди йду і навіщо. З Сергієм Дмитровичем (Лавриненко, головний тренер “Інгульця”. – Прим. Авт.) Приємно працювати. Було шкода, що він пішов з «Зірки», але я радий, що наші шляхи в підсумку перетнулися в Петровому.

– Осінь 2017-го можна сміливо занести в актив як “Інгульцю”, так і його часовому…

– Першу частину чемпіонату потрібно забувати. Готуємося до весни, де, повірте, буде набагато спекотніше, ніж восени 2017 го.

– За кількістю матчів “на нуль” (13) ти ділиш перше місце з Костянтином Махновським з “Десни”. Поділишся секретом непробиваємості?

– Ніяких секретів. Я просто сумлінно виконував свою роботу, так само як і мої партнери.

– Найкращий матч – з “Рухом” (1: 1), коли тобі вдалося взяти два пенальті?

– Було багато хороших матчів, але цей, думаю, запам’ятається надовго. Як-не-як здобули нічию!

– Олександр Акименко, визнаний тренерами найкращим гравцем осінньої частини чемпіонату, найсильнішими назвав Ганєва, Батальський і Лазаровича. Здивований, почувши своє прізвище?

– Саня – досвідчений і авторитетний футболіст. Мені дуже приємно, що він відзначив мене серед сотень інших гравців. Отже рухаюся у правильному руслі (посміхається).

– До речі, Акименко погрожував накрити команді стіл за титул. Дотримав слова?

– О, я якось і забув щодо його обіцянок. Що ж, спасибі, потрібно буде йому нагадати за це! А то Саня у нас – хлопець скромний, може і промовчати (сміється).

– На зимову перерву “Інгулець” пішов третім. Яке місце влаштує петрівчан за підсумками чемпіонату?

– Нас влаштує тільки перший рядок. Більше нічого!

– Повернення в еліту залишається мрією Геннадія Ганева?

– Природно! Переконаний, нашій команді під силу вирішити задачу виходу в Прем’єр-Лігу. Збори йдуть за планом, готуємося в робочому порядку, попереду – Туреччина, де проведемо кілька спарингів із сильними суперниками, на тлі яких зможемо визначити і ступінь своєї готовності. А там не за горами – і весняні баталії. Буде, як я вже говорив, жарко, бо багато бажаючих підвищитися в класі …

 

За матеріалами footboom.com