Сергій Лавриненко та його помічники підписали контракти на п’ять років

У п’ятницю, 02 лютого, головний тренер «Інгульця» Сергій Лавриненко продовжив з клубом контракт на п’ять років. Підписали нові угоди і всі помічники – Валерій Шаповалов, Сергій Таран і Олександр Антоненко.

«Коли я очолив «Інгулець», то підписав контракт до 30 червня 2018 року, – говорить Сергій Дмитрович. – Сьогодні підписували контракти з деякими футболістами і президент запропонував усьому тренерському штабу продовжити угоду на п’ять років. Було б неправильно відмовлятися, адже в «Інгульці» мене все влаштовує. По-перше, подобається працювати з Олександром Поворознюком, у нас схожі погляди на життя і розвиток футболу. Тому як-то кажуть –  добра добувши, кращого не шукай. Я вдячний президенту за довіру, що він вірить у нас, в команду. Він створив чудові умови для розвитку, для прогресу і ми зробимо все, щоб виправдати його сподівання.  

У кожному інтерв’ю президент підкреслює, що в нього ціль одна – вихід до УПЛ. Коли вирішиться це завдання, знаючи амбіції президента, ми отримаємо нове – пробитися до єврокубків. Для цього й працюватимемо».

Нагадаємо, Лавриненко очолив «Інгулець» в серпні 2016-го, осінню частину нинішнього сезону команда під його керівництвом закінчилася в зоні перехідних матчів до УПЛ – на третьому місці.

Разом з тим, контракти з клубом сьогодні продовжили воротар Геннадій Ганєв, півзахисники Віталій Павлов і В’ячеслав Клименко. Також сьогодні контракт із клубом уклав екс-голкіпер ПФК «Суми» Олександр Литвиненко. Нагадаємо, позиція другого воротаря першої команди була вакантною після того як клуб взимку залишив дублер Ганєва Єгор Попович.

 

Прес-служба ФК “Інгулець”