“Інгулець” зіграв черговий контрольний матч на другому зборі

«Інгулець» у рамках другого збору провів свій перший із трьох запланованих контрольний матч. Суперником нашої команди став колектив із Першої ліги «Гірник-Спорт».
«Інгулець» – «Гірник-Спорт» – 2:2 (1:2)
Голи: 0:1 Батюшин, 15, 0:2 Батюшин, 31, 1:2 Мішуренко, 43, 2:2 новачок, 71.
«Інгулець» (перший тайм): Ганєв, Данильченко, Кучеренко, Балан, Солдат, Лупашко, Піднебенной, Запорожець, Клименко, Акименко, Мішуренко.
(другий тайм): Гурідов, Гончаренко, Павлов, Новотрясов, Синегуб, Павелько, Рябушко, Елла, Довгий, новачок, новачок.

Перший тайм пройшов за ініціативи господарів, «Інгулець» створив чимало моментів. Двічі могли забивати Клименко і Акименко, неймовірний момент був у Піднебенного, який не зумів з кількох метрів влучити у ворота в один дотик щічкою, виходив на рандеву з кіпером Запорожець, але захисник гостей в останній момент зіграв грамотно.

Натомість дві помилки призвели до взяття воріт Ганєва. Спочатку не розібралися у штрафній площі з гравцями суперника, за що нас відразу покарали, у другому випадку шалений гол зі штрафного вдався досвідченому Батюшину. Ми відповіли вкрай красивим голом ближче до перерви, коли Кучеренко неймовірною розрізною передачею з центра поля вивів на ударну позицію Мішуренка, той обіграв воротаря і покотив м’яча у порожні ворота.

У другому таймі малюнок гри не змінився, гості створили лише один момент біля воріт Гурідова. А ми продовжували тиснути суперника і зуміли зрівняти рахунок зусиллями новачка.

“У цілому спарингом задоволені, – сказав після матчу тренер «Інгульця» Сергій Таран. – Був рух, комбінації, фрагментами починають приносити плоди напрацювання тренерського штабу на зборах. На цей матч ми вже давали завдання з теорії. Поки є проблеми з реалізацією, але це прийде, ми зараз багато працюємо. Все йде за планом, виконуємо те, що задумали».

Наступний матч наша команда проведе 07 лютого у Білозір`ї. Суперником нашої команди стане «Черкаський Дніпро». Нагадаємо, другий збір стартував 01 лютого і вже є плани по його проведенню.

Фото Володимира Кіфенка
Прес-служба ФК “Інгулець”

3 відповіді до “Збори-2018. Відіграли два м’ячі у “Гірника-Спорт””

1. andre сказав:

Почему????? вчера матч – утром сегодня заходил на сайт не было о этом матче. И вот захожу в обед и вижу 04.02.2018 — 23:00 . просто офигел…. Нет совести. работаете с рук вон, вранье на каждом материале, Для кого это время??? для работодателя, а на болельщиков “насрать”………

2. […] контрольного матчу з “Гірником-Спорт” наставник нашої команди […]

3. […] трансфер в команду, пояснив причини відсутності в контрольному матчі проти “Гірника-Спорт” та поділився враженнями […]