Наставник “Інгульця” поділився враженнями від матчу з “Гірником Спорт” і розповів про найближчі плани

Після контрольного матчу з “Гірником-Спорт” (2:2) наставник нашої команди Сергій Лавриненко розповів про задачі на цей матч, залучення футболістів з резерву, а також про потенційних новачків.

– У грі з «Гірником-Спорт» ми мали на меті перевірити рівень своєї фізичної підготовки, – зазначив Сергій Лавриненко у коментарі прес-службі ФК “Гірник-Спорт”. – За рухом, за бажанням, за кількістю створених моментів у обох таймах у мене приємні враження від нашої команди. З реалізацією були проблеми, але я думаю, що коли у хлопців ноги будуть свіжішими, функціонально вони будуть краще готовими. Ось тоді і прийде реалізація. Я думаю, що за півтора місяці до чемпіонату функціональний стан хлопців непоганий. Ми дивилися поки тільки на ці аспекти.

Грали змішаними складами, зараз немає завдання награти якийсь склад, перевіряємо і молодих хлопців, ми їх підключаємо поступово, приїхали до нас і новачки. В цілому вийшла хороша бойова гра, з хорошою динамікою, з великою кількістю моментів, але все завершилося бойовою нічиєю – 2: 2.

– Чи багато у Вас було гравців і з другої команди «Інгульця»?
– Їх було достатньо. У першому таймі грав хлопчик 2000 року народження – це центральний захисник, ми його вже використовували і в кубкових матчах. У другому таймі у нас також грав молодий футболіст в опорній зоні. Ми переглядаємо хлопців, залучаємо свою молодь, їм теж колись же треба стукати в двері першої команди.
 
– Які враження на Вас склав «Гірник-Спорт»?
– Команда зараз під навантаженням, ми не знаємо, який обсяг роботи вони провели, але думаю, що всі команди зараз «важкі», тобто вони не вийшли на пік фізичної форми. В принципі, команда цікава, «Гірник-Спорт» виглядав гостроатакуючою командою, завжди створює багато моментів, тому нам було цікаво зіграти з таким суперником. Я думаю, що про якість гри судитимемо вже ближче до початку офіційних ігор чемпіонату. Зараз у всіх завдання – привести всіх футболістів до однакового функціонального стану.
 
– Автор другого голу в складі «Інгульця», це теж потенційний новачок Вашої команди або він вже підписав контракт?
– Поки він на перегляді. Він не на контракті, ми ще шукаємо гравця, який міг би створити конкуренцію Акименку та Мишуренку. Вакансія гравця атакуючого плану для нас ще є актуальною.


Вашій увазі огляд матчу “Інгулець” – “Гірник-Спорт” від ГОК ТВ

За матеріалами gornyak-sport.net