Журналісти телеканалу “Футбол” відвідали Володимирівку і зробили досить цікавий репортаж про наш клуб

Якщо змагання в Прем’єр-лізі поновлюються вже наступного вік-енду, то до старту Першої ліги – більше місяця. Один з лідерів чемпіонату «Інгулець» готується до історичної події – першого в історії турецького збору. У таборі  нашої команди побував Назар Міліневич.

Нагадаємо, наш клуб в середині січня подав заявку на атестацію за вимогами УПЛ. За словами президента Інгульця, єдиною проблемою є стадіон, який не відповідає критеріям Прем’єр-Ліги. Однак клуб спробує вирішити проблему з ареною, домовившись з керівництвом “Олександрії” про проведення домашніх матчів на їх стадіоні “Ніка”.

«Душею ми готові до Прем’єр-Ліги, – говорить Олександр Григорович ТК “Футбол1”. – У нас є база, у нас є все для Прем’єр-Ліги, а немає лише стадіону, який би відповідав усім критеріям. Але ми працюємо над цим. Якщо виконаємо завдання виходу в Прем’єр-Лігу і постане питання стадіону, не буде проблемою домовитися з президентом “Олександрії” грати рік на стадіоні “Ніка”, доки побудуємо свою арену ».

За регламентом в УПЛ з Першої ліги безпосередньо виходить одна команда, а ще дві, які посіли друге і третє місце, отримують право на стикові матчі.

“Інгулець” пішов на зимову перерву, посідаючи третє місце в турнірній таблиці Першої ліги, набравши в 22 турах 45 очок.

Клуб з Петрового представляє Кіровоградську область, як і “Олександрія”. Стадіон “Ніка”, в свою чергу, є домашньою ареною олександрійського клубу з місткістю сім тисяч глядачів.