Учора резервна команда зіграла черговий матч на зборах

«Інгулець-2» – «Зірка» U-21 – 0:0

Інгулець-2: Литвиненко, Червінський, Гончаренко, Данильченко, новачок, Порохня, Довгий, Король, Пучковський, Вовк, новачок.

На заміну виходили: Глоба, Новотрясов, Хіманич, Оксинюк, Нікулін, Омельченко, Баришніков.

Хороша гра вдалася обом командам майже без центру поля, показуючи досить пристойні фізичні кондиції. Ніхто з суперників не  відсиджувався в захисті, були красиві атаки, дальні удари і напружені стандарти. Інша справа, що з завершальним ударом не склалося.

«Мали можливість перевірити футболістів під навантаженнями, – сказав старший тренер «Інгульця-2» Микола Федорко. – На жаль, нам поки що не вистачає конкуренції в складі. Наш склад поповнили гравці з першої команди «Інгульця», які відновлювалися та не мали можливості зіграти в Черкасах. Радує, що матч відбувся без грубощів».

За словами Миколи Миколайовича, одразу чотири гравці другої команди працюють зараз із основним складом: Данильченко, Червінський, Довгий і Нікулін. Цікаво, що двоє з них – новачки.

«Ми все ще шукаємо виконавців на окремі позиції. Знаходимося в пошуку лівого захисника, плеймейкера та флангових півзахисників. Необхідно підсилитися приблизно п’ятьма гравцями, адже в нас в тренувальному процесі зараз залишилося 14 – 15 футболістів.

Можемо сказати, що на сьогодні підписали шістьох гравців: Миколу Оксенюка, Андрія Порохню, Дениса Червінського, Олександра Хіманича, Владислава Баришникова і Дмитра Горбунова», – зазначив Федорко.

Наступний контрольний матч «Інгулець-2» зіграє 11 лютого  проти «Кременя» в Кременчузі. Там же 14 лютого зустрічаємося з «Гірником-Спорт», а 16 лютого в нас гра з резервом «Зірки».

А “Інгулець” свій матч проведе проти ФК “Олександрія” U-21 у суботу, 10 лютого. Початок о 13:00.

Прес-служба ФК “Інгулець”