Сьогодні в заключному матчі на другому зборі «Інгулець» зіграв проти «Олександрії» U-21

Контрольний матч. с.Володимирівка. Стадіон імені Олександра Поворознюка. 13:00. 10 лютого

«Інгулець» – «Олександрія» U-21 – 2:0

Голи: Акименко, 41, Піднебенной, 66, з пенальті.
Інгулець” (1 тайм): Литвиненко, Кучеренко, Новотрясов, Солдат, новачок, Павелько, Запорожець, Рябушко, Арман Кен Елла, Акименко, Мішуренко.
(2 тайм): Ганєв, Гончаренко, Данильченко, Синьогуб, Балан, Лупашко, Піднебенной, Клименко, Довгий, Січінава, новачок.

Поєдинок з дублем “Олександрії” вийшов досить насиченим на події.  Перевагу останніх хвилин першого тайму уже на 41-й хвилині втілив у гол Олександр Акименко, якому асистував Арман Кен Елла, зробивши чудову прострільну передачу з правого флангу. А на 65-й хвилині воротар «Олександрії» в штрафному майданчику збив Олега Синьогуба. До позначки підійшов Вячеслав Піднебенной, який і подвоїв перевагу господарів поля.

В першому таймі була більш-менш рівна гра, хоча наша команда в деяких моментах переважала суперника. “Було багато боротьби на футбольному полі, тому можливо це позначилося на якості гри в першій половині зустрічі, – сказав після матчу тренер «Інгульця» Сергій Таран. – Наша команда зараз під навантаженнями. В цьому матчі футболістам необхідно було проявити характер на фоні великих об’ємів фізичної роботи. Хотіли завершити другій збір на мажорній ноті. Вважаю, що нам вдалося показати хорошу гру.”

Виконавчий директор ФК “Інгулець” Юрій Мансуров та президент клубу Олександр Поворознюк

У другому таймі «Інгулець» переважав суперника, наші футболісти комбінували, створювали гольові моменти. Був момент у Олега Синьогуба, який  вийшов один на один з голкіпером, але не зміг реалізувати момент. Також арбітр не побачив порушення правил в штрафному майданчику на Владиславі Клименку.

11 та 12 лютого команда працює в звичному режимі, потім футболісти матимуть змогу відпочити протягом трьох днів.
16 лютого команда збирається на базі, два дні футболісти тренуватимуться і вже зранку 19 числа «Інгулець» вилітає в Туреччину.

“В цілому задоволений зборами. Серед негативу – травма Павлова, який в матчі проти “Черкаського Дніпра” підвернув ногу. Віталій ще два дні відпочиватиме, а потім, сподіваємося, займатиметься в загальній групі. Також задоволений грою Олександра Литвиненка, який провів позавчора у складі “Інгульця-2″ весь матч, а сьогодні вперше зіграв за першу команду. Можливо, в тому матчі дублерів відчувалося хвилювання, але зараз вже все добре”, – підсумував Сергій Таран.