“Інгулець-2” провів черговий контрольний матч. Суперник – ФК “Кремінь”

На жаль, кадрова ситуація у другої команди залишає бажати кращого. Одразу чотири гравця у тренувальному таборі першої команди, один – із пошкодженням, ще один – бореться із простудою. Тому до Кременчука вирушило всього 14 гравців. Логічно, доки у молодих хлопців із резерву “Інгульця” були сили, то вони чинили опір більш зіграним опонентам з ліги, вищої за рангом. 

“Молоді хлопці грали під навантаженням, але в першому таймі трималися і створювали небезпеку біля воріт суперника, – сказав прес-службі клубу наставник “Інгульця-2” Микола Федорко. – У другому таймі низка індивідуальних помилок призвели до взяття наших воріт. Можу відзначити кілька небезпечних контратак із нашого боку, але на завершальній стадії у нас були проблеми. Вони пов’язані здебільшого з накопиченою втомою”.

У понеділок команда матиме лише одне тренування, адже хлопцям необхідно відновитися після важкої гри. У вівторок команда продовжить працювати у дворазовому режимі, а в середу нас очікує чергова гра з “Гірником-Спорт”, яка пройде у Кременчуці.

11 лютого. Товариський матч. м.Кременчук. Стадіон імені О.Бабаєва

“Кремінь” – “Інгулець-2” – 3:0

Голи: Тимчнко, 54, 60, Куць, 85.

“Інгулець-2”: Гурідов, Порохня, Король, Оксенюк, Хіманич, новачок, новачок, Омельченко, новачок, Нікулін, Унгурян.

На заміну виходили: Глоба, Баришников, новачок, новачок.

На початку другого тайму форварду Кременя Ігорю Тимченку після подачі кутового вдалося відправити перший м’яч в сітку наших воріт. Через шість хвилин знову внаслідок кутового було подвоєно рахунок. Груба помилка захисників оборони петрівської команди дозволила господарям буз проблем подвоїти рахунок в матчі. Переможну крапку в матчі поставив Іван Куць, бездоганно реалізувавши свій шанс.

Прес-служба ФК “Інгулець”