“Інгулець-2” мінімально поступився ФК “Гірник-Спорт”

Сьогодні “Інгулець-2” у Кременчуці зустрічався з “Гірником-Спорт”. Наша команда  набагато впевненіше провела цей поєдинок, ніж у понеділок з “Кременем”. У матчі з першоліговим колективом команда Миколи Федорка пропустила у другому таймі, а за дві хвилини до фінального свистка мала всі шанси зрівняти рахунок, але лише перевірила на міцність стійкуи воріт “Гірника-Спорт”. Відзначаємо і суперсейв новачка команди Богдана Шухмана на 77-й хвилині після його виходу на заміну.

“Поєдинок з командою із Горішніх Плавнів став інформативним для нас багато в чому, – сказав після матчу наставник “Інгульця-2” Микола Федорко. – Помітно, що ми додаємо, сьогодні діяли моментами непогано, на швидкості, особливо сподобався перший тайм. У другому – накопичилася втома, та й, будемо відвертими, заміни увійшли в гру не зовсім вдало. У нас зараз обмежені кадрові можливості, щоб особливо маневрувати, але сподіваємося все надолужити на третьому зборі.

Радує, що створюємо моменти навіть у матчах з командами першої ліги, але реалізація нас підводить.  Це наша біль і в нас є час, щоб цей недолік виправити, дозволити форвардами відчути смак голу, що додасть упевненості”.

Наша команда зараз досить інтенсивно проводить другий збір, граючи товариські матчі через день.  Уже в п`ятницю нас очікує поєдинок з кіровоградською “Зіркою” U-19. Початок о 13:00. Після цього матчу команда отримає кілька днів вихідних.

“План на збори, який у нас був, виконали. Великі сподівання покладаємо на третій збір, де плануємо підписати три-чотири новачки. У тренувальному процесі має бути щонайменше 18 чоловік, тому ми з оптимізмом дивитимемося у старт офіційного сезону”, – резюмував Микола Федорко.

Контрольний матч. 14 лютого. 13:00. Кременчук. Стадіон імені Олега Бабаєва.

“Гірник-Спорт” – “Інгулець-2” – 1:0 (0:0)

Гол: Фаюк, 69

“Інгулець-2”:  Гурідов, Порохня, Зіпцер, Оксенюк, Хіманич, Омельченко, новачок, новачок, Глоба, Баришников, новачок.

На заміну виходили: Шухман (воротар), Інгурян, новачок, новачок.