Сьогодні наша команда зіграє врай важливий матч 32-го туру у Горішніх Плавнях. Матч покаже в прямому ефірі XSPORT

06 травня. 17:00. Горішні Плавні. СК «Юність»

«Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) – «Інгулець» (Петрове)

Арбітр: Олександр Афанасьєв (Харків)    

У першому колі: 0:2

Дискваліфіковані: немає-Балан

Середняк приймає третю команду поточної першості – “Інгулець”. За певних обставин: власна перемога й осічки суперників, можемо замахнутися навіть на лідерство.

Особливість зустрічі: цьогоріч «Гірник-Спорт», який загалом-то не дуже ефективно виступає вдома, виграв усі три свої матчі в Горішніх Плавнях. Причому, з мінімальною різницею м’ячів, що вимагає від команди концентрації, великої командної дисципліни та колективізму.

Це ж можна сказати й про «Інгулець». Якщо залишити за дужками поразку в Полтаві позаминулого туру, в іншому петрівська команда дуже потужно виступає за останній насичений місяць. У минулому турі команді Сергія Лавриненка вдалося обіграти з мінімальним рахунком «Рух», однак через перебір карток цей тур пропустить провідний правий захисник команди Балан.

«Гірник-Спорт» має негативний баланс зустрічей з «Інгульцем» – минулого року двічі програв всуху цьому супернику. В минулому турі команда мінімально програла в Миколаєві.

Шкода, але через перебір карток гру попустить провіднпий захисник Денис Балан, зате після своєї дискваліфікації повертається в гру наш найкращий бомбардир Олександр Акименко.

Пряма транлсяція матчу планується за цим посиланням. На офіційному сайті “Інгульця” традиційно буде проведено текстову трансляцію.

 

Прес-служба ФК “Інгулець”