Старший тренер «Інгульця–2» Микола Федорко поділився враженнями від матчу 29-го туру Групи Б у Другій лізі з ФК «Нікополь» (1:2)

– Вийшла бойова гра, яка мала сподобатися вболівальникам, – сказав Микола Миколайович. – Вважаю, що зіграли досить непогано. Почали матч добре, грали агресивно і як наслідок забили м’яч. На жаль, після того як відкрили рахунок –  заспокоїлися, віддали ініціативу, в деяких моментах біля своїх воріт до кінця не догравали. Господарі поля нас за це покарали. Не можна припускатися таких дитячих помилок. Якщо розраховуємо на позитивний результат, необхідно уважніше грати в захисті. В кожній грі намагаємося досягнути максимального результату, але на жаль, це нам не завжди вдається. Свої матчі ретельно розбираємо, аналізуємо помилки та намагаємося їх виправити. 

В нашій команді грають молоді футболісти, в яких ще немає досвіду виступів на такому рівні. В минулому турі проти «Реал Фарми» повністю контролювали гру, але наприкінці помилилися і втратили перемогу. Саме у таких моментах не вистачає досвіду хлопцям. Важливо, щоб гравці виконували тренерські настанови, віддавалися на всі 100% на футбольному полі, тоді і буде результат, який хочемо бачити. Футболісти мають прогресувати, щоб в майбутньому вийти на якісно новий рівень.

Прес-служба ФК “Інгулець”