“Інгулець” у 32-му турі у Горішніх Плавнях поступився “Гірнику-Спорт”, який виграв уже четвертий поспіль матч у домашніх стінах

Матч завершено. На жаль, “Гірник-Спорт” більше хотів виграти і йому це вдалося. Нам сьогодні не дуже вдавалася гра.

90+1. Моменту у нас. Рябушко пройшов правим флангом, віддав на Павлова і той не зумів оіграти Поштаренка.

88′ На жаль, дуже складно нам буде відігратися.

87′ ГОЛ. Пропускаємо ми. Помилився Гончаренко, занадто сильно відпустивши м’яч, Скарлош м’яч підхопив, пройшов і пробив у ближню дев’ятку.

86‘ Заміна у нас. Замість Піднебенного вийшов Дорошенко.

85′ Панасенко отримав жовту за фол проти Рябушка.

77′ Кучеренко отримує жовту за гру рукою.

72′ Ледь не пройшла атака правим флангом у суперника.

70′ Дві заміни у нас. Рябушко і Січінава вийшли замість Запорожця і Мішуренка відповдно.

69′ У боротьбі з Мішуренком Кравчук отримав у голову. ЗаАміну просять лікарі “гірникв”.

67′ Перша заміна у нас. Замість Клименка виходить Елла. Готуються вийти Рябушко і Січінава.

64′ Не пройшла швидка атака наша у відповідь. Запорожець заробив кутовий. Піднебенний навісив і Мішуренко головою пробив над воротами.

62′ На половині поля суперника ми граємо. Не пройшла передача Мішуренка в штрафну суперника.

61′ Піднебенний з району кута штрафної пробив зі стандарту, прямо в руки Поштаренку.

57′ ГОЛ. Шевчук перехопив пас Ганєва, протягнув м’яча і віддав передачу Панасенку, той пробив з центру штрафної і від Гончаренка м’яч залетів у ворота.

54′ Запорожець заробив кутовий для нас.

49′ Фаюк з району кута штрафної крутив, неточно.

47‘ З атак господарів знову почався тайм. Ганєв змушений був демонструвати сейв, з кута воріт перевів на кутовий м’яч наш кіпер.

Другий тайм стартував

Перерва

45+1‘ Мішуренко! Запорожець головою скинув на Лупашка, той віддав улівуо на Мішуренко. Наш форвард пробив, Поштаренко відбив і після другої спроби нашого форварда кіпер забрав намертво м’яча.

45′ Дві хвилин компенсував арбітр.

43′ Синьогуб на газоні, лікарі вийшли на поле.

39′ Лупашко отримав невелике пошкодження, сподіваємося, все обійдеться… Так воно і сталося.

35′ Швидка атака у відповідь пройшла у господарів. Фаюк виривався на оперативний простір, але Гончаренко грамотно зіграв і Ганєв забрав м’яч у руки.

34′ Кравчук за грубий фол проти Клименка отримує жовту.

32′ Пройшла передачу до нашої штрафної, Шевчук п’ятою з лінії воротарської переправив м’яч у ворота. Ганєв!!!

30’Дуже небезпечно розіграли кутовий господарі.На ближню пройшов навіс, головою продовжив гравець “гірників”, Фаюк пробивав у дотик в дальній кут. Пощастило нам!

29′ Розкатали свою атаку навколо нашої штрафної, і Боровський з лінії штрафної бив у ближній верхній кут і знову Ганєв.

27′ Цапій пробив метрів з 30-ти, Ганєв на місці.

23′ Мішуренко!!! Клименко вивів нашого форварда на рандеву з кіпером “гірників”, але, здалося, наш форвард просто не очікував, що ця передача пройде і захисники накрили нашого форварда.

19′ Скарлош пройшов правим флангом, навісив на інший край штрафної. Звідти пройшов ще один простріл, але арбітр фіксує порушення правил.

18′ Проти Шевчука ми сфолили за 30 метрів від воріт. Небезпечно!

16′ Знову Ганєв! Панасенко прорвався по центру, і лівий з-за штрафної закидав у дальній кут і наш кіпр у неймовірному стрибку потягнув м’яча.

15′ Поперечка ще одна після удару Мішуренка.

14′ Поперечка! Солдат пройшов між захисниками, віддав передачу на хід Клименку і той відразу пробив з району штрафної. Поштаренко кінчиками пальців перевів м’яч у поперечку.

11′ Ганєв двічі нас виручає!!! Шевчук вийшов на рандеву з нашим кіпером дуже легко, але Ганєв потягнув удар. Фаюк добивав, так само наш кіпер дістав уже сидячи.

8′ Пройшла атака правим флангом “гірників”, Боровський знайшов у центрі штрафної Скарлоша і той пробив прямо в руки Ганєву. Не можна давати стільки вільних зон супернику.

4` Перший удар від господарів. Скарлош приклався здалеку, Ганєв м’яча накрив без проблем.

2′ Перший кутовий ми розіграли, Підбнебенний другим темпом навісив до штрафної, господарі відбилися.

Матч почався.  З центра поля розіграли господарі.

16:45. У нас є склади на матч.

Гірник-Спорт”: Поштаренко, Кунєв, Кравчук, Аксьонов, Цапій, Скарлош, Батюшин, Панасенко, Фаюк, Боровський, Шевчук.

Запасні: Камінський, Носарєв, Павли, Бафталовський, Пінчук, Єфремов, Сидоренко. Головний тренер Сергій Пучков.

Інгулець“: Ганєв, Гончаренко, Солдат, Запорожець, Клименко,  Мішуренко, Піднебенний, Акименко, Кучеренко, Лупашко, Синьогуб.

Запасні: Литвиненко, Рябушко, Елла, Павлов, Павелько, Дорошенко, Січінава.

Головний тренер Сергій Лавриненко.

16:10. Приємно констатувати, що «Гірник-Спорт» має негативний баланс зустрічей з «Інгульцем» – минулого року двічі нам програв всуху.

16:00. “Інгулець” сьогодні зіграє проти “Гірника-Спорт” у Горішніх Плавнях. Наш суперник украй небезпечний на СК “Юність”, в останніх трьох календарних матчах вони здобули три перемоги.