Головний тренер «Інгульця» Сергій Лавриненко поділився враженнями про гру 31-го туру з «Гірником-Спорт» (0:2)

– Відразу після матчу важко говорити про причини поразки, необхідно розібрати гру на теоретичному занятті, – сказав Сергій Дмитрович. – «Гірник-Спорт» сьогодні виграв багато єдиноборств, в цьому аспекті вони нас переграли. Готувалися саме до такої гри, але напевно не до кінця оцінили потенціал суперників. Якби «Гірник-Спорт» грав так протягом всього сезону, зараз би вони знаходилися в лідируючий групі. Ми двічі грубо помилися в захисті і суперник нас за це покарав. Відзначу, що в господарів поля було достатньо гольових моментів. На жаль, ми свої моменти не змогли реалізувати. Вважаю, що рахунок закономірний.

У перерві поговорили з хлопцями, наголосили на помилках, налаштовували на більш гострі дії в нападі. Необхідно було зіграти більш агресивно, але в другому таймі навпаки гравці були скуті, боялися помилитися. Беру всю провину за поразку за себе, адже не зміг максимально мотивувати підопічних.

Наприкінці чемпіонату кожен матч важливий, футболісти відчувають серйозний психологічний тиск, адже необхідно в кожній грі здобувати позитивний результат. В останніх турах не впізнаю свою команду, раніше грали в комбінаційний футбол, а зараз у нас мало конструктивних дій на футбольному полі. Сьогодні дуже слабко відіграли в захисті, багато помилялися в простих ситуаціях. Напевно, за весь сезон стільки не помилялися.

Геннадій Ганєв в першому таймі грав надійно, але на жаль, в другій половині зустрічі помилився і нам забили м’яч. Після того як пропустили  намагалися відігратися, почали більшими силами атакувати. Суперник грав на контратаках, використовували вільні зони.

Під час матчу на емоціях виникали непорозуміння між тренерськими штабами, але після гри підійшли і потисли один одному руки.

Зараз все в наших руках. Намагатимемося в останніх матчах проявити себе з найкращого боку. Головне, щоб хлопці впоралися з психологічним тиском, також необхідно добре відновитися після таких виснажливих матчів. Звичайно, важко грати по три гри на тиждень, але всі в рівних умовах.