Тільки разом ми зможемо досягнути сприятливого результату у найважливішому матчі в історії клубу: ми – викладаючись на 200 відсотків на полі, ви – забезпечивши нас підтримкою та створивши на трибунах атмосферу справжнього футбольного свята!

Ми, як і ви, з нетерпінням чекаємо матчу 33-го туру проти чернігівської «Десни». Цей поєдинок пройде у Петровому на нашій рідній арені. Гарантуємо гарний і безкомпромісний футбол, який подарує безліч яскравих емоцій.

Ми змушені сьогодні говорити про певні кадрові проблеми перед цією грою і дуже сподіваємося, що відсутність наших лідерів ви допоможете нам компенсувати своєю підтримкою.

Наша мета – перемога в кожному матчі! Перемога, яку ми хочемо святкувати разом з вами. Ми віримо в вашу підтримку, яка завжди була поза конкуренцією!

Ми знаємо вашу відданість і віримо, що коли ви об’єднаєтеся у, можливо, найважливіший для нас момент за всю історію існування клубу, ваша енергія додасть нам додаткових сил.

На шляху до мети за два тури до фінішу значущість кожної дії зростає в рази; кожен момент, кожен шанс, кожен гол – все це має подвійну ціну. Як і кожен голос на стадіоні. До вас, як і до нас, буде підвищена з боку ЗМІ, телебачення. Тому розраховуємо, що емоції жовто-червоних трибун змусять говорити про цю гру усю футбольну Україну.

Давайте зробимо разом усе можливе, щоб гра у Петровому стала незабутнім футбольним святом. Переконані, що тільки разом ми зможемо здобути необхідний для нашого клубу результат і досягти нашої мети уже за підсумками цього сезону!

Чекаємо вас на стадіоні у суботу, 12 травня. Початок матчу о 17:30. Нам як ніколи важлива ваша підтримка. Обіцяємо, непідробні емоції та справжню боротьбу! Що й доводили протягом усього цього сезону!

З повагою

Головний тренер Сергій Лавриненко

Капітан Владислав Лупашко

Команда ФК «Інгулець»