“Інгулець” у рамках 33-го поступився “Десні” і практично залишився без шансів на плей-офф.

Матч закінчено

88′ Нічого у нас не виходить попереду.

81′ Елла!!! У штрафній розібрався – м’яч у повітрі приборкав із розвороту пробив. Шкода, що поруч зі штангою, був би голом туру однозначно!

80′ Волков залишив удесятьох “Десну” – друга жовта у форварда чернігівців. Вперед, “Інгулець”

78′ Елла закрутив у ближню дев’ятку, Литовка витянув м’яч у неймовірному стрибку.

77′ Головко отримав жовту за фол на Клименку. Небезпечний штрафний для нас прямо від бокової лінії штрафної

74′ Мішуренко проривався по центру, але одразу двоє захисників суперника відтерли нашого форварда від м’яча.

68′ Лупашко отримав жовту за необов’язковий фол у центрі поля. Пристрасті розпалюються. Нам треба забивати.

62′ Замість Січінави на поле вийшов Мішуренко.

57′ Кутовий ми розіграли. Продовжуємо тиснути на суперника.

53′ Пройшла швидка атака гостей, Філіппов навісив на Артема Фаворова, який і розігнав атаку, і той головою пробив Ганєва з п’яти метрів.

46′ Другий тайм стартував

Перерва

45+1′ Піднебенний отримав жовту.

45′ Одну хвилину компенсував арбітр.

44′ Активніше ми діємо попереду. Елла і Січінава активно діють попереду.

41′ Лупашко заробив жовту.

40′ ГООООООООООООООЛ. Січінава заробив стандарт біля лінії штрафної. Піднебенний пробив, Литовка не зреагував і м’яч залетів у дальній кут.

37′ Ще одна атака пройшла у суперника, але, на щастя, ми накрили прохід Волкова лівим флангом.

34′ Філіппов отримав передачу до штрафної, накрутив когось із наших захисників і пробив у дальню дев’ятку. 0:2

31′ Не дають нам поки зайти до власної штрафної чернігівці.

24′ Елла зараз ледь не зрівняв рахунок, але після навісу пробив поруч зі штангою.

18′ Суперник грає другим номером, сподіваючись на стрімкі контратаки.

13′ Нічого в нас поки не виходить конструктивного попереду, хоча ми гостюємо періодично на половині поля суперника.

11′ Лівим флангом пройшла атака і передача в центр штрафної, Денис Фаворов потужно з району штрафної пробив Ганєва.

4′ Кутовий розіграли гості, ми винесли м’яч подалі від воріт.

1′ Елла заробив штрафний біля лінії штрафної площі. Піднебенний навісив, Гончаренко пробив і Литовка забрав м’яча в руки.

Матч почався

17:10. Є у нас склади на матч.

“Десна”: Литовка, Сидоренко, Головко, Мостовий, Фаворов Д., Огіря, Фаворов А., Коберідзе, Волков, Арвеладзе, Філіппов. Запасні: Махновський, Мельник, Банасевич, Єрмаков, Слінкін, Чумак, Безбородько. Головний ренер Олександр Рябоконь.

“Інгулець”: Ганєв, Гончаренко, Солдат, Запорожець, Клименко, Піднебенний, Елла, Павлов, Балан,  Січінава, Лупашко. Запансі: Литвиненко, Рябушко, Мішуренко, Павелько, Дорошенко, Синьогуб. Головний тренер Сергій Лавриненко.

12:30. Напередодні “Інгулець” звернувся до вболівальників і закликав прийти на трибуни і підтримати команду.

12:00. Уже скоро розпочнеться матч, який уже ЗМІ назвали найважливішим в історії команд. Кожна є претендентом на підвищення в класі і від результату поєдинку багато в чому залжеить вирішення цієї задачі. Все про матч у спеціальному репортажі прес-служби клубу безпосередньо з місця події.