Новий футбольний сезон у Першій лізі набирає обертів. Аналітики і футбольні експерти сходяться на думці: змагальний рівень турніру за драматургією та непередбачуваністю обіцяє стати найбільш захоплюючим за останні роки. Хто виявиться найбільш вдалим і вирішить головне завдання сезону, дізнаємося ближче до літа наступного року – якраз по завершенню багатомісячного футбольного марафону Першої ліги сезону 2018/19 рр.

Футбольний клуб “Інгулець” підготував приємний сюрприз для вболівальників! При покупці сезонного VIP -абонементу в 8-й сектор стадіону “Інгулець”, Ви гарантовано отримуєте в подарунок фірмову бейсболку, шарф і поло нашого клубу. Наявність абонемента позбавляє необхідності перед кожним матчем купувати квитки і дарує можливість на власні очі спостерігати за домашніми матчами улюбленої команди (мінімум 14 зустрічей), включаючи поєдинки розіграшу Кубка України сезону 2018/19 рр., які відбудуться в смт. Петрове на однойменному стадіоні нашого футбольного клубу.

Ціна абонемента категорії VIP – 1999.00 грн. Запитуйте абонементи в касах стадіону “Інгулець”. Каси працюватимуть в суботу, 11-го серпня з 11:00 до 20:00.

ingulec.com