Друзі! Футбольний клуб “Інгулець” висловлює вдячність вірним і відданим шанувальникам за підтримку нашої команди. Дві стартові зустрічі на стадіоні “Інгулець” в підсумку зібрали на трибунах нашого улюбленого стадіону 1560 вболівальників. Дякуємо вам, і переконані, що від гри до гри ваша чисельність буде обов’язково зростати.

Клубне керівництво, футболісти, тренерський штаб поважають вашу лояльність і оголошують на найближчий домашній матч старт акції “Шукаємо 2000-го”! Суть акції досить проста: від вас вимагається за традицією найближчої суботи завітати на стадіон і придбати квиток на домашній матч з “Миколаєвом” в касах стадіону. Автоматична система реалізації квитків неупереджена – той щасливчик, хто придбає пам’ятний 2000-й квиток в цьому сезоні, гарантовано стає володарем цінного подарунку від ФК “Інгулець” (Петрове).

Нагадуємо, що каси однойменного стадіону в смт. Петрове працюватимуть в суботу, 11-го серпня з 11:00 до 20:00. Вартість квитків:  категорія “VIP (8-й сектор) – 200 грн., категорія “Standard” (інші сектори) – 20 грн.

ingulec.com