Цими днями в Южному (Одеська обл.) проходить традиційний дитячо-юнацький футбольний турнір “Odessa Cup” хлопців 2006 року народження. 10 команд-учасників презентують на цьому форумі найбільші регіони України. Приємно, що серед числа цих колективів і юні футболісти футбольної школи ФК “Інгулець”.

Формат змагань передбачав груповий турнір. Команди були розбиті на дві підгрупи. За вихід до 1/2 фіналу наші хлопці змагалися з однолітками з команд “Гірник-Спорт” (Горишні Плавні), “Портовик” (Южне) та “Локомотив” (Одеса). За словами наставника команди Андрія Чорнопольского атмосфера навколо турніру, сам рівень змагань і можливість отримати таку необхідну ігрову практику для наших хлопців дорого коштує. Приємно, що при цьому хлопці на стадії групового турніру постаралися не впасти обличчям в бруд, продемонструвавши неабиякі морально-вольові якості.

Матчі групового турніру відбувалися у 40-градусну спеку, однак це не стало на заваді для юних гравців “Інгульця”.

Вигравши три з чотирьох своїх зустрічей, підопічні Андрія Чорнопольского та Сергія Пінчука посіли друге місце в підгрупі і завтра в півфіналі турніру поміряться силами з командою “Фаворит” Бориспіль (переможець другої підгрупи). Початок цього матчу об 11:00.

1-й тур
U-11. “Інгулець” (Петрове) – “Локомотив” (Одеса) – 8:1
Голи: Святослав Матяш (4), Іван Віданов (4).

2-й тур
U-11. “Інгулець” (Петрове) “Портовик” (Южне) – 7:3
Голи: Святослав Матяш (5), Іван Віданов, Кирило Чорнопольский.

3-й тур
U-11. “Інгулець” (Петрове) – “Гірник-Спорт” (Горішні Плавні) – 4:2
Голи: Святослав Матяш (2), Іван Віданов, Денис Кобець

4-й тур
U-11. “Інгулець” (Петрове) “Фаворит-2” (Бориспіль) – 3:4
Голи: Святослав Матяш, Микола Ткач, Іван Віданов

ingulec.com