Вийшовши з підгрупи дитячого-юнацького футбольного турніру “Odessa Сup”, підопічні Андрія Чорнопольского і Сергія Пінчука довели, що дорогу осилить той, хто цього більше прагне. Так, до сенсації нашим хлопцям сьогодні за крок до фіналу не вистачило зовсім трішки. Головний фаворит цього турніру (“Фаворит” з Борисполя, вже вибачте за тавтологію), який у чотирьох стартових матчах наколотив 36 м’ячів у ворота суперників, отримав найпотужніший супротив від “Інгульця” U-11.

Юні футболісти “Інгульця” повели в рахунку (дальнім пострілом Святослав Матяш застав зненацька воротаря бориспільців) в півфінальному матчі, але ще до перерви пропустили після кутового. Підсумкові (1:1) на табло до фінального свистка арбітра не змінилися. Було багато боротьби і нервів. Власне кажучи, йшла боротьби нервів, однак голів присутні глядачі більше не побачили. Для визначення переможця у другому півфіналі все ж таки довелося пробивати післяматчеві пенальті, а це завжди лотерея. Сьогодні в цьому компоненті фортуна, на жаль, посміхнулась бориспільському колективу (1:4).

У фінал йде наш суперник, а юні гравці “Інгульця” завтра в матчі за 3-е місце зіграють з колективом “Чорне Море” (Одеса). Початок об 11:30.

ingulec.com

Одна відповідь до ““Інгулець” і “Чорне море” розіграють бронзу “Odessa Сup-2018””

  1. В сказав:

    http://odessacup.com.ua/lt-2018-u-12-2006-g-r-2/
    А тут ось розповідається, що рахунок по пенальті 4:2. Не надто принципово, та все ж…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *