Сьогодні завершився престижний дитячий футбольний турнір в місті Южне. Нагадаємо, що серед числа учасників були і хлопці, які представляють дитячу Школу нашого футбольного клубу. 10 команд змагалися за головний трофей: дві групи по п’ять команд у кожній. У вирішальну частину змагань з кожної групи кваліфікувалися по два колективи.

Приємно, що до TOP-4 цьогорічного турніру потрапили і наші юні футболісти. Вигравши 3 матчі групового турніру, підопічні Андрія Чорнопольского і Сергія Пінчука в півфіналі проявили справжній “інгулецький” характер. Вони змусили суперника – яким виступив перший склад бориспільського “Фаворита” (клуб з Київщини був представлений командами 2-х вікових груп) – докласти надзусиль для потрапляння в фінал. Все вирішилося в серії післяматчевих пенальті, де фортуна посміхнулася суперникові. Наші хлопці виклалися в півфіналі на всі 100% і дорікнути їх нема в чому.
Втішний “бронзовий” матч через 24 години по суті був обов’язковою програмою і не більше. Філософія ФК “Інгулець” і його президента: у футболі є тільки два місця – перше і всі інші. У матчі за третє місце хлопці 2006-2007 рр. з Петрового крупно поступилися одеському “Чорному морю” (0:7). Але важливо інше: участь в подібних турнірах однозначно сприяє отриманню величезного досвіду – від поїздок, від матчів проти однолітків на подібних турнірах. До того ж в таких умовах набагато легше згуртувати колектив, у юних хлопців з’являється відчуття відповідальності, бажання не підвести команду, тренера, тих хто за тебе переживає. Вдвічі приємніше, що і керівництво клубу розуміє: варитися у власному соку і грати тільки у себе в регіоні – це неправильно і прогресу точно не сприяє. Тому виступ команди “Інгулець” U-11 лише участю в серпневому “Odessa cup – 2018” не обмежиться. Попереду нові турніри, нові суперники, нові перемоги…
Що ж до підсумків звітного турніру, варто зазначити, що очікувано переможцем стала команда “Фаворит”, здолавши у фіналі “Гірник”.
За традицією, організатори по завершенню багатоденного футбольного марафону, визначилися з володарями цінних нагород у різних номінаціях. Зокрема, “Інгулець” U-11 отримав почесний кубок за загальне четверте місце. Також нашіх юнаків було визнано “Грозою авторитетів” цьогорічного змагання.
Святослав Матяш став кращим бомбардиром (14 м’ячів), випередивши за цим показником  найближчого конкурента на шість влучних пострілів, а кращим гравцем атакувального плану “Odessa Cup – 2018” визнано Кирила Чорнопольського.

ingulec.com