Хет-трик Олександра Акименка – як запорука вольової вікторії “Інгульця”. Усе тільки починається…

Навіть швидко пропущений м’яч у дебюті не збентежив “Інгулець”. Так, не вгледіли на стандарті за Кравчуком, дозволивши останньому холоднокровно з середньої дистанції головою переправити м’яч у ворота Ситникова. До того ж цей м’яч перервав “суху” серію нашого голкіпера (319 хвилин), але на то серії і існують, щоб рано чи пізно обриватися.

Чотири хвилини – саме стільки господарям знадобилося, щоб прийти в себе, перехопити м’яч і почати плести мережива комбінаційної гри на чужій половині. Наша команда вперше потурбувала суперника, коли Клименко вивалювався за місцем правого напівсереднього і цілив у ближню дев’ятку – воротар гостей Данкович перевів м’яч на кутовий.

Господарі сумарно напрацювали на гол своєю активністю в першій частині тайму першого. Пристрілювався Акименко, виконував зі стандарту з 26-ти метрів Поднебенной – поруч зі створом. Гол на тлі агресивної гри господарів назрівав. Навіть і гадки не було проводити паралелі зі стартовими іграми проти “Авангарду” і “Прикарпаття”. Так, в шостому турі наша команда, пропустивши, опинилася у ролі наздогоняючої, але зуміла не тільки “повернутися” в гру, а за великим рахунком закрити безліч питань до 27-ї хвилини.

Феєрів до перерви за “Інгулець” націлений на гол форвард Акименко. Геометрія атак у моментах, коли Олександр за 9 хвилин оформлював хет-трик була в загальному схожою, особливо в перших двох випадках. Передачі з флангу і відмінна гра форварда в завершенні. Вміння правильно грати,  правильно виконувати удари по м’ячу головою – це відмінна риса нашого нападника. У першому випадку подача Синьогуба знайшла адресата у штрафному, за шість хвилин в ролі підношувачів снарядів виступив Олександр Мішуренко. Ну а третій гол – плід заслуги партнерів по команді. Євген Запорожець запресингував захисника Батюшина, по вертикалі м’яч пішов в штрафну на хід Мишуренкові, який не поскупився і виклав на блюдечку передачу партнерові. Акименку з декількох метрів залишалося вразити майже порожні ворота…

Гості трохи “попливли” і було відчуття, що пахне розгромом. Але на то це і Перша ліга, що коли є ігрові або психологічні проблеми у команди, вона може на морально-вольових з нічого створити момент. Ніщо не віщувало неприємностей “Інгульцю” на 35-й хвилині: навіть у господарів пройшла справа позиційна двоходівка з прострілом Клименка до штрафного в розрахунку на Мішуренка. Останнього випередив воротар гостей, рукою ввів м’яч на партнера. Далі по вертикалі в три паси гості доставили м’яч вправо во фланг, пішла видюща передача, Денис Балан грав по ближньому гравцеві (в даному випадку Шевчуку), але на думку арбітра під час боротьби сфолив, за що окрім пенальті був покараний гірчичником. Сікорський з точки розвів нашого воротаря і м’яч по різних кутах. А це вже – 3:2. Мінімальна перевага, але вже куди менш комфортна.

Справедливості заради після перерви все стало на свої місця, коли Піднебенной на 64-й хвилині завершив зусилля партнерів. А на початку другої половини гості серйозно потурбували нашого воротаря. На 57-й хвилині був у них як то кажуть моментище! Ситников руками відбив м’яч після небезпечного удару в упор Лозового. А ось колезі Антона по амплуа, воротареві “Гірника-Спорт” хвилиною раніше вдався не менш ефектний сейв-порятунок. На вістрі нашої атаки був Мішуренко – на інстинкті страж воріт гостей встиг “викинути” ногу і перевести м’яч на кутовий.

Досвідчений В’ячеслав Піднебенной по суті закрив всі питання у цій грі на 64-й хвилині. Вдало м’яч відскочив на підступах до штрафного Владові Клименко, останній увірвався в штрафну, на хибному замаху обіграв Аксьонова та покотив під удар неприкритому партнерові. В’ячеслав майстерно виконав з 13 метрів: не сильно, але влучно. Поступившись за три хвилини місцем на полі партнеру Кен Елі.  Ігровий час на полі в заключні 17 хвилин отримав і Січінава, який замінив Акименка. Голеадора “Інгульця” стадіон вітав нестихаючими оплесками. До заповітної ювілейної позначки у 100 забитих м’ячів (в Першій лізі) Олександру залишається зовсім трішки.

Кінцівка гри пройшла за невеликої ігрової переваги господарів, які впевнено довели матч до третьої поспіль вікторії в нинішньому сезоні (з урахуванням кубкової перемоги над “Колосом” – так і взагалі четвертої).

Свій наступний поєдинок підопічні Сергія Лавриненка зіграють у День Знань, 1-го вересня, у Кропивницькому проти “Зірки”.