По завершенні матчу 8-го туру проти “Інгульця” головний тренер харків’ян  в ході традиційної прес-конференції сказав наступне…

– Сергій Валентинович, до перерви ваша команда сьогодні виглядала непогано, але після – не вистачило запалу.
– Звичайно. Якщо програли, значить чогось не вистачило.

– Справа зовсім не в рахунку: здалося, що до перерви краще виглядала ваша команда?
– Потрібно подивитися гру, розібрати. Зараз мені складно щось сказати. Є претензії до деяких футболістів. Скажу чесно, мені здається, що багато хто відчув себе гравцями основного стартового складу і все – можна розслабитися. Ну значить гратимуть інші футболісти. Є установка, яку потрібно виконувати. Люди її не виконують. Але знову ж таки, зараз по гарячих слідах звинувачувати когось не хочу. Подивимося, розберемося самі, готуємося вже на Івано-Франківськ.

“Інгулець” зміг здивувати сьогодні?
– Ні в принципі. Ми їх дивилися, розбирали. Я дивився їх домашні, виїзні гри. В принципі все більш менш було зрозуміло. Були у них проблеми при стандартних положеннях. Гарний початок – перший пас центральних захисників. І ми сьогодні намагалися перекривати їх. Найголовніше, мені здається, в чому ми сьогодні програли – це в настрої. Хоча я багато про це говорив, тим більше з огляду на те як нас тут приймали. Я сказав хлопцям, що потрібно проявити характер. Зіграти можемо як завгодно, але бійцівські якості і характер ми проявити повинні. На жаль, це зробили не всі.

Недооцінки не було?
– Яка недооцінка? Гарна команда. Я бачив багато їхніх ігор – їм просто не щастило. Відсотків 70 вони володіли м’ячем, дуже багато гольових моментів. Часто м’яч у них просто катастрофічно не залітав у ворота.  Я переживав, щоб це призвело до того, що нам сьогодні залетить. Бачите, десь раніше їм не щастило, а сьогодні пощастило.

Ви майже протрималися.
– Трохи не вистачило. Повторюся, треба подивитися відео. Хтось недопрацював.

Погодитесь, що гостроти попереду десь не вистачило – один удар за матч по статистиці.
– Розумієте, футболіст повинен виходити на поле, виконувати установку і робити свою роботу. З чим це пов’язано? Такого не було. Потрібно подивитися, розібрати моменти.  Зрозуміло, що сьогодні у відкритий футбол грати не можна було, потрібно було зіграти від оборони. На жаль, не підсилюють нас ті футболісти, які виходять на заміну. Подивимося, подумаємо.

Ще за рахунку 0:0 на фініші гри, коли був штрафний у вашої команди, “Металіст 1925” здалося затягував час і не поспішав.
– Зрозуміло, що “Інгулець” володів перевагою і очко на виїзді – це був би непоганий результат. Відчуваючи, що перевага на боці команди-суперника, можливо, десь хотіли заспокоїти гру. Випустили Давидова, хотіли, щоб він “чіплявся” за м’ячі, але, на жаль, не вдалося. Треба подивитися як ми пропустили гол. Дуже цікаво: хто там не добіг, недопрацював? Подивимося вдома гру, розберемо.