Головний тренер “Інгульця” по завершенню зустрічі проти ФК “Металіст 1925” приділив увагу представникам засобів масової інформації.

– Хочу привітати всіх уболівальників, керівництво клубу, – розпочав діалог Сергій Дмитрович. – Привітати футболістів, тому що вони виконали величезний обсяг роботи, а найголовніше, знайшли в собі необхідний резерв після важкої поразки у Кропивницькому і сьогодні здобули перемогу. Гра дійсно вийшла дуже важкою, з великою кількістю єдиноборств. Але по іншому, думаю, вона і не могла скластися. Адже суперничали дві команди, які заявляють про підвищення в класі, як про власні цілі і завдання. Чи закономірний рахунок? Думаю, що ми трохи більше напрацювали на цей забитий м’яч і нам все ж таки фортуна посміхнулася. Взагалі я вважаю, що гра була більшою мірою рівна, йшла до гола: хто забивав би, той і досяг би перемоги. Дуже важкий поєдинок. Ще раз хочу подякувати хлопцям за самовіддачу, бажання та агресію. Але десь нам все ж таки в кінцівці трохи пощастило.

– Рівна гра в більшій мірі була, напевно, до перерви, а в другому таймі, здалося, “Інгулець” виглядав краще.
– Ми все ж грали вдома, при рідних вболівальниках. Прагнули виграти і на нічию точно не грали. У першому таймі суперник добре захищався: ми знали, що вони будуть використовувати швидкі фланги, готувалися до їх контратак. Намагалися нейтралізувати це і нав’язати їм свою гру. У другому таймі ми, напевно, і функціонально добре виглядали. Заміни добре додали в швидкості, в агресії і, напевно, це забезпечило нам цей результат.

– Непогано сьогодні Елла зіграв, заміни добре спрацювали …
– Дійсно всі хлопці старалися. Ми вже казали на минулій прес-конференції, що у нас немає резервного складу. Є основний склад. І сьогоднішній матч тому підтвердження. Вийшли хлопці, які раніше не грали і сьогодні зіграли дуже добре. Треба віддати належне всім нашим хлопцям: вони дуже добре працюють на тренувальних заняттях, намагаються, доводять. І зараз підуть матчі, Кубок знову ж таки. Нам кожен футболіст буде дуже важливий.

– Попереду гра з командою із нижньої частини таблиці “Агробізнесом”. А в матчах із аутсайдерами ми іноді даруємо очки…
– Зараз такий чемпіонат, що будь-хто може “подарувати” очки. “Суми” програли три гри з великим рахунком, а “Оболонь” виграла у того ж “Металіста”, перемогла в Луцьку “Волинь”. І сьогодні “Оболонь” вдома поступається “Сумам”. Висновок: Ліга зараз настільки сильна, що будь-хто може піднести сюрприз.

ingulec.com