Футбольний клуб “Інгулець” не приховує здивування від реакції громадськості на публікацію в електронних ЗМІ фотографії 9-го сектора стадіону “Інгулець” в смт. Петрове. Аби уникнути пересудів поспішаємо пролити світло щодо причин, які спонукали наш клуб облаштувати цей сектор з максимально-можливими допусками в частині забезпечення безпеки.

Інтернет ЗМІ напередодні розтиражували фотографії 9-го сектору, огородженого по периметру металевими гратами. Інформуємо, що питання забезпечення безпеки під час проведення матчів Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів професіональної футбольної ліги України, є для нашого клубу головними. В рамках існуючого Законодавства можливості силових структур в чаші стадіону під час проведення матчів професіональних команд дещо обмежені. Головне навантаження лягає на плечі стюардів і служби безпеки стадіону. Бажаючи мінімізувати ризики та упередити виникнення конфліктних ситуацій, наш клуб поки знаходиться в пошуках найбільш оптимального формату сегрегаціі уболівальників, створення максимально комфортних умов для перегляду матчу усіма без винятку глядачами.

Ми щиро раді приїзду в наш населений пункт уболівальників з різних куточків країни. Їх розміщення нашим клубом здійснюється в гостьовому “Секторі 1” стадіону ФК “Інгулець”.

“Сектор 9” стадіону ФК “Інгулець” розглядається нами як Альтернативний для тих груп уболівальників, поведінка яких “до і під час поєдинку” буде виходити за рамки  суспільних норм і моралі. З нульовою толерантністю наш клуб реагує на використання усіляких піротехнічних засобів, вигукування гасел, що ганьблять честь і гідність людей різного віросповідання, кольору шкіри і расової приналежності. Ми говоримо рішуче “ні” проявам расизму, дискримінації, ксенофобії і іншим нетерпимостям на трибунах стадіону в смт.Петрове.

Так, готові визнати, що естетично “Сектор 9” на сьогодні, можливо, виглядає не до кінця допрацьованим. Розуміємо це, і приймаємо обґрунтовану критику з цього приводу. Намагатимемося в стислі терміни видозмінити його вигляд, гармонізувати, зробивши більш комфортабельним і затишним для наших дорогих гостей з різних куточків України.

З повагою та надією на розуміння,

ФК “Інгулець” (Петрове)

4 відповіді до “ФК “Інгулець”: вважаємо за потрібне пояснити”

 1. Віктор сказав:

  Молодці! Все правильно зробили, вважаю що на всіх стадіонах країни потрібно так зробити! А коли приїжджають фани ФК ДК так потрібно взагалі навколо рів вирити і крокодилів запустити

 2. […] В самом «Ингульце» заявили, что их «неправильно поняли», опубликовав на официальном сайте клуба заявление-пояснение: […]

 3. флокі сказав:

  Футбольний клуб “Інгулець” не приховує здивування від реакції громадськості________________не приховувати здивування ви будете, коли якійсь гостьові фанати посадять у цю клітку вашого місцевого баріна поворознюка))

 4. антипапа сказав:

  Квітки кажете не продавали на 9 сектор… Альтернативний… Ну, ну..

  https://fex.net/577832893845/553938316?fileId=741889091

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *