За традицією профільні ЗМІ підбивають підсумки ігрового вікенду та визначають символічні збірні туру, що минув.

Приємно відзначити, що гра флангового захисника “Інгульця” Олега Синьогуба та центрбека Олександра Кучеренка у зустрічі з “Металістом 1925” не залишилася непоміченою. Інтернет-портал Sportarena.com наступним чином характеризує дії гравців в цьому поєдинку:

О. Синьогуб: “Віддав всі сили на полі – від стартового свистка до моменту, коли був замінений по травмі в компенсований час. Був активним на фланзі – окрім протистояння з харків’янами Романовим та Синицею, встигав долучатися до атак та виконувати стандарти під ліву ногу (інколи дуже небезпечно). У кінцівці зберіг сили на шикарне підключення з прострілом під удар Коваленка, тож перед пошкодженням встиг здійснити гольову передачу.”.

О.Кучеренко: “Після того, як “Зірка” переграла “Інгулець” в обласному дербі, із трьох-чотирьох моментів витиснувши два голи, було багато критики оборони петрівців. Однак у матчі з харків’янами вона практично позбавила “Металіст 1925” свободи пересування та загрози із карного майданчика. Особлива роль була у Кучеренка, адже гості славляться голами після подач стандартів та умілими форвардами. Він виграв цю боротьбу. А також кілька разів загрожував чужим воротам – і досить небезпечно.

Інфографіка: sportarena.com

ingulec.com