Порівняно з матчем тижневої давнини у Волочиську головний тренер нашої команди зробив відразу п’ять замін в стартовому складі. У центрі захисту в парі з Кучеренком на матч з “Волинню” вийшов Ковальов, також з’явилися у старті Клименко, Запорожець, Мішуренко та Акименко (замість, відповідно, Передистого, Хучбарова, Козака і Козлова).

У порівнянні з грою 9-го туру проти “Балкан” в гостей відбулась одна зміна. Наставник “Волині” Андрій Тлумак віддав перевагу на вістрі атаки форвардові Козьбану, залишивши на лаві запасних Карпенка (який починав попередній матч в старті).

Два поспіль корнера на початку гри належного ефекту для гостей не мали, хоча в другому випадку могло бути небезпечно. Козьбан після подачі Кожанова “продовжував” в район дальньої штанги, але ніхто з партнерів не відгукнувся.

Господарі з відповіддю не чекали: Владислав Клименко вирішив взяти ініціативу до своїх руки і хльостко пробив з 27 метрів – вище воріт. Пару перспективних шансів втратили підопічні Лавриненко: заблокували удар Піднебенного, не сильним виявився постріл Акименка головою.

Обережний сценарій припускав зміну сюжетної лінії після чогось екстраординарного і сталося ця неприємність, на жаль, у штрафному майданчику “Інгульця”. На 35-й хвилині гості проводили затяжну позиційну атаку: Сімінін виконав на хід передачу Кожанову,  Денис практично від лицьової прострілив до штрафного, де посковзнувся, не втримавши рівноваги (намагаючись блокувати простріл) Максим Ковальов. За інерцією наш центрбек зачепив м’яч рукою, арбітр знаходився в ідеальній позиції і вказав на точку. Денис Кожанов з 11-метрової позначки не схибив, пробивши низом у лівий від Ганєва кут. (0:1). Це 7-й гол голеодора лучан у поточному сезоні.

Майже відразу міг відновлювати рівновагу Олександр Акименко, але з гарної позиції метрах в 10-ти правіше воріт не зумів вразити ближній кут воріт Неділька. Відзначаємо якісну та своєчасну передачу Клименка на нашого бомбардира. Влуч 21-й номер “Інгульця” в ближній кут – не уникнути б проблем “Волині”. Проте до перерви рахунок на табло не змінився. Трапилося інше. На жаль, другий матч поспіль “Інгулець” здійснив вимушену заміну ще у першому таймі. В одному з ігрових епізодів отримав пошкодження В’ячеслав Піднебенной і не зміг продовжити гру. Наш тренерський штаб кинув у бій камерунця Кен Еллу.

Після перерви “Інгулець” був ближчим до голу, ніж “Волинь”, команда виконала  пристойний обсяг роботи, генерувала ряд перспективних шансів біля чужих воріт. Однак м’яч не йшов у ворота гостей, як не намагалися Мішуренко, Акименко, Клименко і партнери нагнітати напругу на підступах до чужого штрафного. Не вистачало чи то везіння, то чи нестандартного рішення. Але поразки по такій грі господарі не заслуговували однозначно. Не потрапив з перспективного положення у ствір Кен Елла, а потужний постріл Синьогуба пройшов трохи вище правої від Неділько дев’ятки воріт.

Останні 20 хвилин “Інгулець” мав чисельну перевагу. За повторне попередження достроково завершив матч у гостей Євген Неплях. За формату “11 проти 10”, скористатися кількісною перевагою господарям вдалося лише на 87-й хвилині. Спрацювала заміна від  Сергія Лавриненка. Ніка Січінава, зліва за рахунок ривка випередив Сергія Петька, протягнув м’яч кілька метрів до лицьової і виконав гострий простріл до штрафного на Мішуренка з яким не за правилами зіграв “23-й” номер “Волині” Владислав Кравченко. Обидва винуватця провалу у гостей – це гравці, які вийшли на заміну. Тобто Січінава став джокером “Інгульця”, а заміни “Волині”, навпаки, виявилися провальними. Акименко з точки не схибив. Це 99-й м’яч форварда в Першій лізі за історію. До гросмейстерської “сотні” залишився один крок (1:1).

Хтозна, можливо, це трапиться наступних вихідних в Сумах, проте, до цієї гри у “Інгульця” за календарем ще кубковий вояж до друголігового “Миру” (Горностаївка). Цей матч 3-го кваліфайн-раунду буде зіграно в найближчу середу, 26-го числа, початок о 15:30.

Ну а завершуючи хроніку звітної гри, згадаємо можливість “Інгульця” вирвати три очки у “Волині” на 90+6 хвилині. Небезпечний штрафний виконував Ілля Коваленко трохи лівіше півкола майже від лінії штрафної. Обвів стінку – але влучив у штангу. До речі, останні сім компенсованих хвилин команди догравали в рівних складах – через другу жовту на 89-й хвилині було вилучено нашого флангового захисника Олега Синьогуба.

Як підсумок – 1:1, друга в поточному сезоні нічия команди Лавриненка. Перша, нагадаємо, сталася в 3-му турі в Ковалівці проти “Колосу”.