Петровський “Інгулець” зробив ще один крок на шляху до виконання завдання на сезон, мінімально обігравши в гостях непоступливі “Суми”. Без Вячеслава Піднебенного, Олега Синьогуба та Дениса Балана наша команда досягла позитиву, додавши до власної скарбнички чергову, шосту цього сезону перемогу.

Початок гри трохи здивував. “Суми” “закрилися”, віддали м’яч і відійшли за лінію м’яча ледь не усім складом. Подібна обережність втім розсіялася ближче до екватора першого тайму. Пару раз господарі потурбували наші оборонні редути в гострих, кинджальних контратаках, але не схибив захист “Інгульця”, виручив воротар Ганев.

“Інгулець” грав першим номером, грав широко, розмашисто. Але “вскривати” оборону “Сум” більше виходило по лівій стороні нашої атаки. Активний і наполегливий був Ілля Коваленко, проте в завершенні не вистачало якоїсь дрібниці. В одному випадку здорово зіграв Штанько, трохи раніше після розважливої ​​діагоналі хитро в район дальньої штанги скидав м’яч Влад Клименко, проте трохи мимо.

Характер гри, непоступливість суперників в єдиноборствах чітко свідчила, що розмаїття забитих голів у цій зустрічі не варто чекати. Все може вирішити один гол. Так власне і сталося: на 34-й хвилині пара Запорожець – Акименко провела генеральну репетицію взяття воріт: Женя накидав – Сашко вліт з розвороту пробивав. Вийшло несильно, воротар Штанько був напоготові. А фатальною для господарів виявилася 39-я хвилина. Комбінацію, що передувала 100 м’ячу Олександра Акименка в центрі поля розпочав Кен Елла: проникаючою передачею по вертикалі врозріз між захисниками Євген Запорожець адресував м’яч на нашого кращого бомбардира – Саша отримавши момент для удару з 10 метрів зробив те, що форварду його класу і годиться – пробив в кут, ощадливо і точно.

На початку другого тайму міг Акименко оформляти дубль. Відзначаємо всю комбінацію: Кен Елла через себе за спину кинув в прорив Мішуренко, той продовжив “шведою” до штрафного Акименкові – підкачав прийом м’яча останнього. Потрібно було тут і зараз “продемонструвати Бразилію” і обробити м’яч ювелірно – не вийшло, трохи відпустивши м’яч, наш форвард програв дуель Штанько.

Господарі до їх честі, руки не опустили і продовжували шукати свій шанс у чужому штрафному. Так, не вишукано: як вміють, як дозволяє майстерність. Загрози йшли в основному з лівого флангу їх півзахисту. Хавбек Бовтрук був найбільш помітним персонажем в цій зоні. Навіси зі штрафних, кутових – до цього як ніхто інший був причетний 99-й номер господарів. Багато в чому, здається, тому наш тренер випустив на кінцівку гри номінального центрбека Новотрясова, який повинен був на ці відведені 10 заключних хвилин “зацементувати” цю зону.

Гірше, краще – судити громадськості та журналістам. Як би не було, “Інгулець” втримав заповітну синицю в руках, завоював шосту в сезоні перемогу і тепер цілеспрямовано готуватиметься до матчу з лідером Ліги – ФК “Дніпро-1” (Дніпро). Даний поєдинок відбудеться в неділю, 7-го жовтня в Петровому, і це буде дійсно цікаве двобій прямих конкурентів у боротьбі за вихід до УПЛ.

ingulec.com