За традицією профільні ЗМІ підбивають підсумки ігрового вікенду та визначають символічні збірні туру, що минув.

За підсумками звітного туру приємно відзначити, що гра воротаря “Інгульця” Геннадія Ганєва та нападника-бомбардира Олександра Акименка у зустрічі з “Сумами” не залишилася поза увагою провідних тематичних засобів масової інформаціі України.  Зокрема, Інтернет-портал sportarena.com наступним чином охарактеризував дії гравців у поєдинку:

Геннадій Ганєв: “Хоча номінально сили суперників неспівставні, сумчани зуміли нав’язати боротьбу одному із фаворитів сезону. Більше того, лише хороша гра воротаря Ганєва допомогла гостям зберегти свою мінімальну перемогу. Геннадій потягнув прицільні дальні удари Гаращенкова та Бовтрука, а також ближні випади Лиховидька та Яворського.”.

Олександр Акименко: “100-й гол у Першій лізі висів «дамокловим мечем» над Акименком – як колись над Блохіним чи Пеле. Перебороти цей етап можна було тільки тим самим історичним ударом. У Сумах Олександр одразу кілька разів опинявся на ударних позиціях. За рахунок позиційної грамотності та уміння відкритися форвард неодноразово відкривався під паси Запорожця, Елли та Клименка. На класі забив той самий – переможний та ювілейний – м’яч.“.

Інфографіка: sportarena.com

ingulec.com