У суботу, на стадіоні ім.Олександра Поворознюка в селищі Володимирівка в рамках регіональної Першості змагалися команди 2006-2007 років народження. У гості до нашої команди завітали представники ДЮСШ із Долинської.

Підсумком запеклого двобою стала бойова нічия – 4:4. Хоча за характером гри, звітний матч скоріше нагадував гойдалку. Приємно відназичити потужну групу підтримки “Інгульця”, перш за все батьків наших юних футболістів. За словами коуча нашої команди Андрія Чорнопольского підтримка була просто супер і що це, як не додаткова мотивація для наших гравців?

Отже, декілька слів по грі: юні футболісти “Інгульца” U-12 відкрили рахунок, проте гості не знітилися і двічі засмутили наш захист. Перед самою перервою хлопці Андрія Чорнопольского та Сергія Пінчука відновили рівновагу – 2:2, забивши, як кажуть, м’яч до роздягальні.

Насиченим на голи вийшла і друга половина гри. Двічі наша команда робили крок до перемоги, але гості все ж таки виявилися із міцним характером, двічі зрівнюючи рахунок. Загальний результат гри 4-го туру – 4:4. За господарів відзначилися Святослав Матяш, Костянтин Трюхан (з пенальті), Іван Віданов (2 голи).

Наступній календарний поєдинок “Інгулець” U-12 гратиме за сім днів в гостях із колективом КДЮСШ-2 (13 жовтня).

Що стосується команди 2004 року народження, старші хлопці сьогодні грали в гостях у Новгородці проти однолітків з ДЮСШ “Колос” і здобули більш ніж впевнену перемогу, яку нашій команді запезпечили хет-трик Вадима Гаруса та дубль Дмитра Полігова, як підсумок – 5:0.

ingulec.com