Післяматчева прес-конференція головного тренера СК “Дніпро-1”.

– Важка гра. Це найсильніший супротивник відносно організації гри з яким ми зустрічалися. Вони не дають будувати гру, насичують центр поля, створюють велику перевагу в зоні м’яча. Ми завжди важко з ними граємо – і на зборах, і контрольні ігри. Сьогоднішня гра не була винятком. Було важко. Противник віддав нам ініціативу. Ми дуже задоволені трьома очками. Важливою була гра в сенсі турнірної таблиці, а також з психологічної точки зору. Після нічийних результатів напередодні, перемога надає нам певну перевагу. Відрив сягає чотирьох балів від найближчого переслідувача, психологічно зараз, думаю, ми на правильному шляху і зараз у нас, головне, позитивні емоції.

Діями своїх футболістів задоволені?
– Частково – так, частково – ні. Не хотілося, щоб гра перетікала в якийсь непотрібний нервово-емоційний фон. На жаль, так вийшло. Але продовжували нарощувати територіальну перевагу і, як наслідок, забили два м’ячі.

Заміни спрацювали?
– Якщо зараз підводити висновки під результат, то так, заміни в принципі, підсилили гру. Можна гольовий пас Чеботаева згадати. Він в якійсь мірі випадковий, але тут – вгадали. Після другого м’яча заміни були спрямовані на те, щоб збити темп, потягнути деякий час і наситити центр поля, замінивши хлопців, які втомилися.

– На ваш погляд, вже пора розширювати УПЛ?
– Ми обома руками за розширення ліги, якщо нас будуть запитувати. Що стосується конкуренції у Першій лізі, то вона значно вище, ніж в УПЛ, якщо говорити о командах, які ведуть боротьбу за перше місце. В Прем’єр – лізі тільки дві команди ведуть таку боротьбу, а тут все заплутано, багато команд приблизно однакового рівня і щільність у турнірній таблиці дуже висока. Але грати тут цікаво і непросто, і це головне для вболівальників, коли жодна команда не може знати заздалегідь, що вона переможе у конкретному турі.
– Того складу, який зараз є у СК «Дніпро-1», буде достатньо, щоб гідно виступати в УПЛ?
– Не хочеться зараз казати про підсилення. У нас є ці хлопці, з якими ми показуємо змістовну гру. Але ми зіштовхуємося із проблемами і з цим складом. А те, що нас вважають фаворитами турніру, можливо на папері це і так: у нас хороший склад, і у цього складу є хороший резерв і потенціал. Команду можна назвати молодою. Є основа, яка пройшла Другу лігу, є група гравців, що додалася до нас у міжсезоння, тому зимові збору нададуть нам можливість додати ще. Той же тренувальний процес, він спрямований на те, щоб удосконалювати нашу гру, взаємозв’язки, тому зараз ніяких розмов про підсилення немає, а є група хлопців, з якими ми повинні вирішити завдання виходу в УПЛ.
– Здається, що «Дніпро-1» гостьові матчі проводить сильніше, ніж домашні?
– Є статистика, і не можна її не враховувати. Так і є, у гостях ми виграли всі матчі, а дома у нас були дві поразки. Але якщо казати про ці дві поразки, то ми по грі там були сильніше за опонентів, але, нажаль, не зуміли перемогти. Таке ж може трапитися і на виїзді, тому тут немає різниці дома ти граєш, або у гостях. Ми граємо з перевагою, і зараз, дійсно, ми не можемо вдома втрачати очки, через те, що на нас ходять вболівальники, і ми повинні залучати глядачів на стадіон, доводячи це своєю грою.
– Наскільки ви задоволені перестановками у складі, які відбулися через виклик до юнацької збірної Назаренка?
– Я задоволений, адже не може команда залежати від однієї людини. Зараз Назаренко уїхав в збірну, але можуть бути і інші обставини, через які футболісти можуть пропускати ігри. У нас великий склад, багато гравців в команді, всі хочуть грати і ми сьогодні задоволені і Мігуновим, і Щедрим. Якщо Мігунов зовсім нещодавно прийшов у команду, і поки що не всі ігрові принципи розуміє, хоча у нього є швидкість, досвід, який нам ще допоможе. Той же Щедрий вийшов у другому таймі і з лівого флангу прийшов і другий гол, тому ми задоволені хлопцями, і тут немає ніяких проблем, якщо хтось пропускає гру.

ingulec.com