Захисник ФК “Інгулець” Олег Синьогуб та форвард Олександр Акименко потрапили до Збірної першого півріччя – 33 найкращих гравців літа-осені в Першій лізі сезону 2018/2019 за версією Sport Arena.

Олег Синьогуб (Інгулець)

29 років, 14 матчів – 1 гол – 4 асисти

Петрівський клуб виступив гірше очікуваного, але ще глобально нічого не програв – попереду тривала, визначальна боротьба. Одним із тих, хто восени старався зберегти шанси на весну, був Синьогуб. Відновившись після тяжкої травми, він посів місце в основі й проявив свої основні якості – швидкість, наполегливість, уміння загострити з флангу. Один із найяскравіших асистентів команди, виконавець стандартів та подач із гри під ліву ногу. Як і весь Інгулець, має підстави бути невдоволеним як окремими невдалими матчами, так і півріччям в цілому. Але за індивідуальними показниками виправдав довіру.

Олександр Акименко (Інгулець)

33 роки, 16 матчів – 7 голів

Ця осінь назавжди запам’ятається йому довгоочікуваним 100-м голом за час виступів у Першій лізі – Акименко є найбільш результативним серед діючих гравців дивізіону. Але загалом і він, і Інгулець виступили гірше очікуваного. У Олександра знизилася кількість голів, і це при тому, що у кожному матчі він знаходить можливість пробити з хороших позицій. Було менше нагод пробити пенальті. Хороша сторона в тому, що досвідчений форвард працює на команду сумлінно, тому з грою проблем нема. А йому притаманні затяжні забивні серії – коли йому вдасться знову забити, справа піде по накатаній.

За матеріалами sportarena.com