У п’ятницю, 8 лютого, в Будинку футболу пройшло засідання Ради Ліг ПФЛ, в якому взяв участь комерційний директор ФК “Інгулець” Андрій Філь.
За підсумками Ради Перша ліга отримала офіційний музичний супровід, офіційний м’яч та змінений у зв’язку з виборами Президента календар. 

Також було нагороджено клуби, які за спортивними показниками і статичними даними провели найбільш вдалу осінню частину змагань сезону 2018/19. ФК “Інгулець” отримав приз в номінації “Кубкова весна – 2019”.

Отже, починаючи з весняної частини змагань сезону 2018/19 команди виходитимуть на поле в офіційних матчах під цю мелодію. Автором музики та аранжування є відомий продюсер та композитор Олександр Ягольник.

Офіційним м’ячем змагань ПФЛ на найближчі три роки було обрано м’яч торгової марки Select.

Щодо змін у календарі, у підсумку було прийнято наступне рішення. 19 тур Першої ліги зміщено з 24 на 22-23 березня, 20 тур – з 31 березня на 27 березня, 23 тур – з 17 на 18 квітня, 24 тур – з 21 квітня на 15 травня. Тож перед кубковим матчем 1/4 фіналу з львівськими “Карпатами” ми матимемо не два вихідних, а цілих сім, що є приємною новиною.

Прес-служба ФК “Інгулець” за матеріалами прес-служби ПФЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *