Завершився другий груповий етапу чемпіонату України серед аматорських команд 2015 року.
«Інгулець» вдома приймав «Балкани», які достроково стали переможцями групи «Б». Після стартових 15 хвилин, які були сумбурними, господарі захопили ініціативу на футбольному полі. Віталій Колєсніков мав шанс відкрити рахунок, але гостей «врятував» голкіпер. Не зумів в першому таймі забити Ігор Пащенко – м’яч пролетів повз ворота. Та все ж футболістам «Інгульця» наприкінці тайму вдалося забити «гол в роздягальню»: Віталій Колєсніков «заробив» на собі штрафний удар, а Ілля Ходуля поцілив у дев’ятку воріт одеситів.
У другій половині зустрічі господарі збільшили оберти своїх атак. Як наслідок у ворота «Балкан» влетіло ще три м’ячі. Спочатку Олександр Мішуренко з другої спроби реалізував вихід один на один з голкіпером суперника. Ілля Ходуля ще раз продемонстрував свою майстерність виконанувати стандартні положення: влучив у дев’ятку ще з більш дальньої відстані, ніж наприкінці першого тайму. У даному епізоді штрафний удар «заробив» Микола Коляда. Він же наприкінці матчу «заробив» пенальті: голкіпер гостей збив Миколу і порушення правил було розцінено як фол останньої надії. Гості залишилися в меншості, а Ігор Пащенко скористався можливістю довести рахунок до 4:0, реалізувавши пенальті.
Здобувши впевнену перемогу, «Інгулець» в групі «Б» фінішував на другому місці, обійшовши за додатковими показниками зачепилівський «Колос», який теж з рахунком 4:0 переміг «Авангард». А от четверту путівку до фінальної частини чемпіонату України серед аматорів від групи «Б» здобула одеська «Жемчужина», яка сьогодні в результативному матчі здолала команду «Таврія-Скіф».
Що ж 17 липня «Інгулець» заявить футболістів на професійну другу лігу. Наступний матч «Інгулець» проведе 22 липня в рамках Кубка України серед професійних команд: у Львівській області буде протистояти СКК «Демня».
На фінальній частині чемпіонату України серед аматорів наша команда буде грати під назвою «Інгулець-2».

«Інгулець» (Володимирівка) — «Балкани» (Зоря) – 4:0 (1:0) (Ходуля, 45, 90+1; Мішуренко, 70; Пащенко, 90+3 (пен))
«Інгулець»: Бобров, Кобець, Пащенко, Ходуля, Голуб, Сокол (Сінчіков, 80), Соляник (Кривошей, 70), Коляда, Мішуренко, Колєсніков.

Результати інших матчів шостого туру другого групового етапу чемпіонату України серед аматорів: